KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13418342

nr 1341 8342

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, (f. 1936), USA. Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 80/100. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:20:56

17/8 17:50:56 1      Vinnande bud
17/8 18:50:03 1      justering av budtak

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan